- 🇨🇿 Dobrodružství(‿ˠ‿) u Berounky🥏 s paní Líbou👩🏼‍🦱😁😁😁

Každý rok vyráží naše parta 6 kamarádů k Berounce. Ten rok o kterém Vám chci vyprávět jsem však jel solo, neboť se se mnou těsně před odjezdem rozešla moje holka. Vždy jsme si s klukama půjčovali naše holky, ale ten rok mi žádný kámoš tu svou nechtěl půjčit, protože nechtěl zůstat plonkovej. Hned první večer se všichni ožrali a rozjeli pěknou šoustanici. Nechtěl jsem jen koukat a tak jsem šel do nedaleké hospůdky, třeba mi tam nějaká, která ráda nastaví píču padne do oka. Kousek od hospody jsem uviděl u silnici sedět ženskou, která potichu sténala. Je Vám něco, zeptal jsem se. Ale zvrkla jsem si nohu a bolí jako čert, nepomohl bys mi domů ? Ale jo, stejně nemám co dělat, odpověděl jsem a už jsem jí pomáhal na hohy. Byla to starší ženská,tak 45 –50 let, ale celkem zachovalá. Měla na sobě kraťasy a volné triko, pod kterým se jí vzdouvaly celkem slušné kozy. Dovedl jsem jí k malé chatce a chtěl se vzdálit, když mne Líba ( tak se mi představila) pozvala na pivo nebo něco ostřejšího.

Ne­odmítl jsem, Líba mne usadila do křesla, přinesla pivo a na chvilku se vzdálila. Vrátila se vykoupaná, nádherně voněla a na sobě měla jen dlouhé vytahané triko. Když se ohnula, aby upravila přehoz na válendě, viděl jsem jí pomalu až do krku. Měla nádherně zarostlou kundu a čurák mi stál jako tovární komín. Nalila do skleniček domácí slivovičku a pozvala mne, abych si sedl vedle ní na válendu. Samozřejmě, že si všimla mého stanu mezi nohama, usmála se, přejela mi přes kraťasy a řekla: ale ale copak to tu máme, snad by to nechtělo prcat ? Povalil jsem jí na válendu, roztáhl stehniska a už jsem lízal tu navoněnou píču od poštěváku dolů a zase nahoru, za chvíli jsem už jazykem zkoumal její svráštělou dírku do prdelky a Líbě se z hrdla draly zvuky, které mi oznamovaly, že je majitelka černé díry velmi spokojená a já slízával potůček mízy, který jí pomalu vytékal z kundy. Vráťo, tys mne udělal jazykem, jseš skvělej, to už se mi dlouho nestalo, pojď oplatím Ti to. Rychle jsem stáhl kra%tasy, posadil se na válendu s trčícím ocasem a když se Líba chtěla chopit ústy mého čuráka řekl jsem, aby si nejdřív stáhla triko. Vyvalily se dvě obrovské kozy, sice už věkem značně povislé, za to s velkými tmavě hnědými dvorci a pěkně trčícími bradavkami. Tak už kuř ty nadržená kurvičko řekl jsem a tlačil Líbu k mému rozkroku a sám jsem držel pevně ztvrdlé špunty na kozách,které se stále víc a víc napínaly. Líba kouřila božsky. Jazykem kmitala po fialovém žaludu, jemně v zubech laskala uzdičku a občas špičku jazyka zasunula do dírky, ze které za chvíli mělo vystříknout mé dlouho zadržované semeno. Byla to zkušená žena a můj výstřik oddálila rukou skřípnutím tvrdých koulí a nepřestávala si ocas zasouvat hluboko do krku. To už jsem řval jako tygr v kleci, aby mne ty koule pustila nebo mi prasknou a Líba už polykala koňskou dávku semene.

Chvíli mi ještě předváděla jak vychutnává semeno, povalovala ho na jazyku, pak polkla a labužnicky se olízla. Lehla si vedle mne na válendu a já se posadil na její břicho, abych si pohrál s těmi nádhernými měchy. Chvíli jsem je masíroval, vytahoval do výšky, kroutil bradavky o 360 stupňů a když jsem pak na ní nalehl a začal je vydatně sát, Líba se začala třást a vykřikovala, že už zase teče. Jednou rukou jsem hrábl mezi pysky a cítil jak jí z kundy vytéká pramínek mízy. Ještě chvíli jsem sál bradavku a pak se svezl k její kundě, abych jí vylízal tu voňavou dobrotu. Moc se mi to nedařilo, protože se Líbě za chvíli opět kunda pěkně zarosila. Zvedl jsem si její nohy na ramena a prudce do ní čurákem zajel. Líba ječela, přirážela, vykřikovala slova chvály, ale častovala mne i vulgárními nadávkami: čuráku mrdej, roztrhej mi píču ty nadržený prase, mrdej svou kurvu, řekni si co chceš aby ti tvoje čubka ještě udělala. Otoč se, zmrdám ti prdel ty čubko nadržená řval už jsem teď už i já, roztahoval jsem jí půlky, zasouval do vrásčité prdele tři prsty, které jsem si před tím namočil v mízou nacucané kundě a prudce zajel do prdele tvrdým čurákem. Jo, jo, jo trhej mi tu posranou díru, ááh to je blaho, šoustej ty sviňáku a právě když se další várka semene drala do její prdele, Líba utichla a padla jako špalek. Neslyšel jsem její dech a i když to trvalo snad jen pár vteřin, připadalo mi to jako věčnost a měl jsem strach, že se jí něco stalo. Když opět popadla dech, zavzdychala a řekla: Vráťo takovu nádheru jsem snad ještě nezažila, zůstaneš ještě ? To víš, že jo, ty nadržená děvko, taky už jsem dlouho neprcal. Lehl jsem si vedle Líby a za chvíli jsme oba usnuli. Když jsem se probudil svítalo a oknem bylo slyšet ranní cvrlikání ptáků a i můj pták začínal nabírat na síle, když jsem pozoroval ty vzdouvající se velké kozy. Bradavky teď byly slité s velkými dvorci, ale jakmile jsem je jemně požmoulal v puse začaly parádně tvrdnout a za chvíli trčely jako dva velké špunty.

Líba, která stále spala zavzdychala a začala si sama prstit kundu. Sedl jsem si vedle ní a pozoroval její počínání, ale stále hladil její dvorce a bradavky. Když jsem uslyšel jak jí v kundě opět začíná pěkně mlaskat, odstrčil jsem jí ruku a zabodl do ní tvrdý ocas. Úúúúúáááá vykřikla Líba a začala se na můj ocas vehementně přirážet. Najednou uchopila jednu kozu a bez problémů zasunula velkou bradavku do své pusy. Držela jí pevně mezi zuby a nepřestávala se na můj ocas napichovat. Kulila na mne svá velká kukadla a já z ní vyjel a přikázal, aby se napíchla na koníčka a pěkně se sama vymrdala a předvedla mi, jak si sama umí obšťastňovat cecky. To bylo divadlo. Líba dosedala na můj ocas a prdelí drtila mé už opět narvané koule, mezi zuby držela jednu bradavku a rukou si vytahovala druhou kozu – no prostě paráda. Než jsem do ní napumpoval velkou dávku semene, dvakrát mi její kunda smáčela koule. Líba byla skvělá pichna.

Po snídani už mi opět pokuřovala kožený doutník a když jsem jí pak mrdal zezadu kundu, řvala, abych jí udělal sendvič. Dva čuráky nemám ty nadržená píčo, řval jsem, ale mohl bych přivést kámoše. Narvi mi do prdele tu flašku od piva ty prase šoustavý. Poslechl jsem a Líba za mohutného řevu opět omdlela až mi vypadl čurák z kundy. Vytáhl jsem flašku z prdele a přetočil jí na záda, abych se mohl dodělat i já. Za chvíli Líba přišla k sobě a za sprostého povzbuzování a přirážení jsem jí vycákl slušnou dávku semene do dělohy. Když jsme pak odpočívali, zeptala se Líba, zda jsem to s těma kámošema myslel doopravdy. A ty bys zvládla šest kanců najednou ? No nevím, měla jsem zatím nejvíc tři starý prďoly, kteří si jednou vytřepali pytel a měli dost. Večer zkusím některýho ukecat, ale mají tam svý buchty, tak nevím, nic Ti neslibuju. Když jsem se vrátil po obědě k partě vyslechl jsem si nejapné poznámky a vzal jsem si stranou Ivana. Ivan je znám tím, že by vojel vlak, kdyby pod ním neujel a v posteli je pěkný drsňák, když mu některá holka nechce být po vůli tak jak si přeje, nezdráhá se jí potrestat a takovou ceckatou čubku by určitě rád píchal. Nespletl jsem se, měl zájem. Když jsem se ho zeptal jak to vysvětlí Iloně, řekl, abych to nechal na něm. Večer se pak s Ilonou stále líbal a napájel jí vínem a Ilona za chvíli byla tuhá. Odnesl jí do stanu a zatím co se ostatní už zase pospolu omrdávali, vyrazili jsme k Líbě. Cestou jsem se dozvěděl, že přidal Iloně do vína prášky na spaní a že do zítrejšího poledne bude od ní klid. 🤣🤣🤣

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *