- Nejde🙅🏻‍♀️ nám televize📺 strejdo👨🏻‍🦲, prohlásila🗣 náctiletá odvedle👧🏻

Jednou ráno ležím po noční v posteli a honím si čuráka, aby se mi líp spalo. Slyším,jak sousedi odchází do práce a děti do školy. Čekám až se ozve cinkot klíčů mojí sousedky, -náctileté dívenky, která si vždycky před mým bytem zavazuje dlouho tkaničky od botasek, z pod minisukýnky í vykukujou bílé kalhotky a já si honím čuráka u kukátka (ona to snad ví! ). Dneska se ale povědomý zvuk neozval! O půl deváté se ozvalo vrznutí sousedovic dveří! Malá Lenička stála u mých dveří a váhala. Měla na sobě krátkou noční košilku a gumičku ve vlasech, byla bosá. Koukal jsem na to dítě kukátkem a honil si čuráka při představě že ji hladím a mazlím. Natáhla svoji dětskou ručičku a zazvonila. Oblékl jsem si župan a otevřel jako že jsem zrovna vylezl z postele. „Ahoj strejdo jsem doma sama a nejde nám televize, já jsem nemocná a naši museli do práce“. Pozval jsem ji k sobě do garsonky a nabídl jí vineu, chtěla se koukat na pohádky a lehla si na kraj dvojlůžka, který byl ustlaný. Sám jsem si lehnul vedle ní a župan jsem odhodil na křeslo. Lenička cucala limonádu a sledovala pohádku, já jsem sledoval její malinké krásné půlky, které jí vykukovaly z pod noční košilky(neměla kalhotky).

Lenička se vrtěla a pomalu dávala nožičky od sebe, aniž si to asi uvědomovala, myslela si že usínám. Já jsem se ale věnoval pod peřinou svému ztuhlému čurákovi a sledoval, jak si Lenička klekla a vystrčila na mně svůj panenský zadeček. Ještě nikdy jsem neviděl tak malou buchtičku takto zblízka a málem jsem vytekl. Když pohádka skončila, Lenička se šla vyčůrat a vrátila se k posteli. To už jsem ležel na boku, aby neviděla že mi stojí péro. Stála nade mnou a já jí koukal na malinkou rozkošně rozpůlenou buchtičku bez chloupků, která jí koketně vykukovala spod noční košilky. „Strejdo, je mi zima, můžu si vlízt k tobě?“. To se mi snad jenom zdálo!„Ano samozřejmě. „Odpověděl jsem a snažil se aby si nevšimla, že jsem úplně nahý. Hupsla pod peřinu a okamžitě mně vzala kolem krku, prý v noci moc nespala a teď to chce dohnat. Tulila se ke mně jako milenka a já nevěděl co s tuhým čurákem. Když mi přehodila nožičku přes rozkrok, musela ho cítit, ale mlčela a mačkala se čím dál tím víc. Řekla že bez pusy na spaní neusne, zaklonila svoji blonďatou hlavičku a čekala. Dal jsem jí letmou pusu na její krásnou malou pusinku a držel si čuráka v levé ruce, aby ho neměla mezi nohama. Řekla, že to byla moc krátká pusa a naklonila se nade mně, zavřel jsem oči a čekal co bude. Začala mně líbat jako zkušená milenka a její jazýček mi rozevíral rty, pustil jsem čuráka z ruky a objal to malé krásné tělíčko. Líbali jsme se jako zkušení milenci a Lenička spokojeně vrněla. Přesunula se pomalu nade mně a sundala si noční košilku, prý je jí pod peřinou teplo. Ležela nahá se mnou pod peřinou a já jí hladil po zadečku, čím dál tím víc ho vystrkovala, až nakonec řekla, ať jí dám pusu na zadeček a buchtičku, že to její brácha a táta taky tak večer dělají, než jdou s mámou do postele. Zeptal jsem se proč jdou oba s mámou a nezůstanou s ní. Prý je ještě malá a je dobrá zatím jenom na mazlení a olizování, máma už má kundu velkou a táta s bráchou jí tam strkají na střídačku svoje prsty, jazyky a čuráky. Máma u toho vždycky vzdychá a směje se. Potom si brácha vleze ke mně a hladí mi buchtičku, občas se i líbáme, ale většinou si vleze pod peřinu a líže mi zadeček. Nesmím nosit do postele kalhotky, protože když máma spí, jde mně lízat i táta. Někdy, když je máma opilá, mně vezmou k ní do postele a můžu se koukat jak jí lížou piču a prdelku, občas mi dovolí abych si sáhla na její kundu. Potom mně vždycky dají oba čuráky na tvář a já je olizuju. Brácha mi občas dovolí, abych si vlezla pod peřinu já a cucala mu čuráčka, ale táta nás jednou nachytal a pak jsme museli klečet v obýváku na zemi a na střídačku cucat jeho čuráka. Když nás táta pustil, odešla jsem s bráchou do děcáku. Ten mně ale zklamal, lehnul si dal mi pusu ocucal mi kundičku-přitom si ho vyhonil a spal. tak jsem si aspoň lehla k němu do klína, vzala si jeho malého čuráčka do pusy a usnula jak malá holčička s dudlíkem v puse. Strejdo můžu ti ho pohladit?

Probral jsem se z toho poslouchání a zíral na tu náctiletou kurvičku jako na zázrak, celou dobu mně totiž držela za čuráka a pomalu mi přetahovala kůžičku nahoru a dolů. Ano můžeš, ale nesmíš to doma říct! Usmála se a dala mi krásnou pusu, potom chtěla abych jí lízal zadeček a buchtičku, dřepla si nade mně a já lízal a líbal tu holčičku jako dospělou kurvu, taky jsem jí tak říkal, protože se jí to líbilo. Vůbec se jí líbilo říkat slova jako kunda, čurák, mrdání, prdel, až mi uši a oči přecházely. Když nade mnou klečela a já jsem lízal ten její malinký zadeček a panenskou buchtičku, byl jsem v sedmém nebi. Mezitím jsem ale vytekl a Lenička si na mém břiše hrála s loužičkou semene, nabírala si ho prstíčkama a polykala ho kousek po kousku. Až všechno semeno slízala, lehla si, vzala mi čuráka do pusy a ležela a cucala, dokud nevstal. Pak si vzala z kredence láhev s olejem, vystrčila zadeček do výšky, hrdlo láhve si přitiskla na svoji malou řiťku a řekla, že chce abych ji mrdal do zadečku! lehla si na bok a jednu nožičku zvedla hodně do výšky, kleknul jsem si vedle postele, zkusil její řiťku palcem a už jsem jí do zadečku začal zasouvat svého čuráka. Nejdřív to moc nešlo, ale jakmile tam vklouzl žalud, šlo to jak po másle! Já třicetiletý kurevník jsem klečel vedle postele a mrdal jsem do zadečku svoji nezletilou sousedku. Ona slastně vzdychala a když jsem do ní pustil plnou dávku, radostí se počůrala. Olízal jsem jí zmrdanej zadeček a ona řekla že je ráda že už je konečně skutečná kurva, ani brácha ani táta ji ještě do zadečku nemrdali, vždycky jenom lízali. To máma jí strkala do zadečku jazyk a prsty, jako by holčičku na tento zážitek připravovala! Potom jsme se vykoupali, objali, políbili, Lenička se otočila na posteli hlavou do mého klína, vzala si do pusinky mého čuráka jako dudlík a spokojeně usnula cumlajíc mi žaluda. Já jsem si užíval jejího krásného zadečku a panenské kundičky, čuráka jsem jí musel z pusinky vyndat a několikrát si ho vyhonit, vystříkal jsem se na ni a zase jsem jí ho zasunul do pusinky i se zbytky semene. Spokojeně spinkala a cucala mi žaluda, dokud se nevzbudila. Tak se z mojí náctileté sousedky stala zkušená kurva, během půl roku jsem jí zmrdal i její malinkou kundičku a její máma mně začala zvát k nim na video. Což znamenalo za jeden večer zmrdat Leničku, její mámu, bráchovo prdel a tátovo taky, přitom se nechat od Leničky i její mámy vykouřit, nechat si zmrdat prdel od Leniččinýho táty i bráchy. Leničku jsem mohl prcat kdykoliv, stačilo zazvonit a vejít. Doma chodili většinou úplně nazí, protože šukali každej každýho, když Lenička nebyla doma, prcal jsem její mámu, nebo bráchu(měl malou prdelku). Její táta zase na oplátku chodil mrdat mně do prdele když holky spaly a vždycky ho potom chtěl vykouřit a přitom vzdychal:“Leničko, Leničko“ takže je jasný, kdo mu ho nejčastěji kouřil doma. Život byl krásný!😍😍😍

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *