- Poprvé1️⃣ uvnitřूाीू–>(|) mamči👩 aneb první1️⃣ zkušenosti✨ z mládí👦🇨🇿

Tato příhoda má počátky kdy mi bylo 13 let a tehdy jsem slyšel mamku se milovat s jejím bývalým přítelem. Tehdy mě hrozně vzrušovalo, že má mamka pěkné pocity, ale zároveň jsem žárlil, že jsem to nemohl být já, který to s ní dělá. Jednoho dne přítel nebyl doma a mamka tehdy spala na boku a jednu nohu měla od sebe, takže jsem měl krásný výhled na její kalhotky. Nemohl jsem odolat a pomalu jsem se přibližoval rukou k jejím kalhotkám a jak jsem dotkl její pipiny, tak jsem začal pociťovat neuvěřitelné vzrušení a tu noc jsem se udělal snad čtyřikrát za sebou. Problém byl, že když jsem přistoupil k mamce potřetí, tak se začala probouzet a já jsem nechtěl riskovat problémy. Tento zážitek byl opravdu hodně silný a já jsem si ho chtěl zopakovat. Problémem však bylo, že jsme bydleli s mamčiným přítelem a taky hrozilo velké riziko, že se probudí. Vzpomněl jsem si však na jednu příhodu kdy se mamka opravdu hodně opila a já jí nemohl probudit. Když mi bylo 15, tak se mamka rozešla s přítelem a tehdy jsme začali bydlet sami. Párkrát za rok se mamka opila a já pokaždé zkusil štěstí a když jsem ležel vedle ní, tak jsem jí opatrně zasunul ruku do kalhotek nebo jsem jí jemně hladil přes kalhotky. Postupně jsem však chtěl víc a když mi bylo 16, tak jsem měl příležitost mamce opatrně roztáhnout nohy a dát jí kalhotky na stranu a prozkoumat její pipinu. Bylo to něco neskutečného a tehdy jsem do ní zasunul i prsty aniž by mamka nějak reagovala. Ten rok jsem měl dvě takové příležitosti a podruhé jsem chtěl do mamky proniknout, ale nejdříve jsem měl problém s erekcí jak jsem byl nervózní a opilý a taky jsem nevěděl jak to udělat, protože mamka ležela na zádech s roztaženýma nohama a jak jsem konečně odsunul její kalhotky a cítil jsem svým ptákem její chloupky, tak se lehce začala probouzet. Nechtěl jsem nic riskovat, dal jsem jí nohy k sobě, přikryl jí a šel jsem spát.

Tento zážitek mi však šrotoval v hlavě a opravdu jsem toužil zažít jaké je to uvnitř mamky. Věděl jsem, že se musí sejít tři věci 1. Mamka musí být dostatečně opilá, 2. Nesmím být moc opilý nebo nervózní, abych měl kvalitní erekci, 3. Musím najít nejlepší pozici pro průnik.

Co se týče prvního bodu, tak tam jsem si dal cíl, že mamka musí vypít ten večer aspoň pět piv, protože čtyři až pět piv jí vždycky stačilo, aby se pořádně opila. Co se týče pozice, tak jsem si všiml, že naše postel má celkem optimální výšku a jak klečím, tak můj pták je nad postelí, což znamená, že pokud tam má mamka pipinu, budu moci do ní pohodlně zasunout.

Mamce tehdy bylo 46 a byla to opravdu nádherná ženská. Typově vypadala jako Tereza Pergnerová, když se fotila pro Leo a když ty fotky vidím, tak si okamžitě vzpomenu na mamku, protože obě mají hodně podobné prsa a pipiny.

Teď tedy stačilo jenom čekat na vhodný moment.

Trvalo to asi šest měsíců, když mi bylo 17, a jednoho dne k nám přišla na návštěvu rodina řešit nějaké záležitosti. Naštěstí jsme měli hospodu přes ulici kam jsme se asi po půl hodině přesunuli. V hospodě se začaly řešit nějaké citlivé rodinné záležitosti a tak mamka začala pít více než obvykle, což pro mne znamenalo signál, že by se to ten večer mohlo podařit. Bál jsem se však, jestli budu mít erekci, tak jsem pořád chodil na záchod zkoušel jsem, jestli můžu dosáhnout erekce, ale jak jsem pomyslel, že dnešní noc budu mít poprvé ptáka v mamce, tak mi začínal pomalu tvrdnout, což byl dobrý signál. Mamka už měla celkem dost po pěti pivech, ale nechtěl jsem nic nechat náhodě a společně se strejdou jí hecoval, aby si dala víc. Nakonec se mi povedlo do ní dostat sedm piv.

Mamka tehdy opravdu hodně přebrala a i když jsme bydleli přes ulici, tak jsem jí musel podpírat aby nespadla. Po příchodu domů mamka okamžitě zamířila do postele a usnula. Nechtěl jsem, aby se tak lehce probudila, tak jsem si pustil televizi a přepnul jsem to na ČT4 Sport, kde tehdy byl ukázaný čas a řekl jsem si, že s mamkou budu manipulovat v pětiminutových intervalech, aby se mi tak lehce nemohla probudit.

Nejdřív jsem zkusil mamku probudit, že jsem dal televizi nahlas a taky s ní trochu třásl, ale naštěstí na to nereagovala. To jsem si říkal, že to vypadá hodně slibně. Potom jsem mamku vzal opatrně za nohy a přetočil jí tak, aby měla zadek na hraně postele a nohy na zemi. Problémem však bylo, že měla na sobě džíny a červené polo tričko. Nechal jsem jí tedy opět pět minut prospat a potom jsem k ní přistoupil a opatrně jí rozepnul zip a knoflík u džín a pomalu jsem jí je začal stahovat. Spolu si džínama jsem jí chtěl lehce stáhnout i kalhotky, aby byly volnější, když jí je budu dávat na stranu. Při stahování byl krásný moment, kdy jsem při lehkém stažení jejích kalhotek viděl chloupky na jejím ohambí. Problémem však bylo, že se mamka lehce probudila, takže jsem jí akorát sundal džíny a nechal jsem jí prospat jenom v kalhotkách a tričku. Říkal jsem si, že kdyby se mě na to druhý den ptala, tak řeknu, že jsem chtěl aby se jí lépe spalo. Podíval jsem se na televizi a nechal jí prospat 5 minut než přistoupím k dalšímu kroku, kterým bylo mamce roztáhnout nohy. To už se nervozita hodně stupňovala já jsem cítil jak mám studené ruce. Opatrně jsem dal mamce ruce na kolena a jemně jsem začal tlačit do stran a mamčiny nohy se přede mnou začaly pomalu rozevírat aniž bych cítil jakýkoli odpor. Byl jsem až překvapený jak to šlo snadno, protože předtím, když jsem chtěl mamce roztáhnout nohy, tak jsem to musel dělat na několik částí, protože jsem vždycky narazil na lehký odpor a musel jsem dát mamce pauzu předtím než jsem mohl pokračovat.

Když jsem cítil, že už nemůžu mamce roztáhnout nohy více, tak jsem se kochal pohledem na ní a opět jí nechal trochu odpočinout. Mamka tehdy přede mnou ležela jenom v červeném tričku a bílých kalhotkách s pavučinkou se široce roztaženýma nohama. Byl to hodně zvláštní pocit, protože to bylo poprvé co jsem mamku viděl v téhle pozici a užíval jsem si, že si s ní můžu dělat co chci.

Poté jsem si před mamku sednul na zem a chtěl jsem vidět její pipinu. Třesoucí se rukou jsem se pomalu přibližoval k jejím kalhotkám a opatrně jí chytil za lem jejích kalhotek a začal je odtahovat na stranu. Naskytl se mi opravdu nádherný pohled na její pipinu, která vypadala jako dva bochánky, které mají uprostřed malou orchidej. Mamka tehdy byla hodně zarostlá hnědými chloupky, protože sex měla naposled zhruba před dvěma lety. Hodně jsem si ten pohled užíval a s mamkou jsem si různě hrál, kdy jsem jí roztahoval od sebe pysky nebo do ní opatrně zasouval prsty. Taky mě napadaly ruzné myšlenky, kdy jsem myslel na všechny mamčiny ex, kteří měli tu možnost vidět to co já. Mamka tehdy nebyla nijak promiskuitní a měla všeho všudy asi pět sexuálních partnerů. Taky jsem si říkal, že z těchto míst jsem se před 17 lety narodil a při roztahování jsem měl možnost poprvé v životě vidět odkud holky čůrají. To mě neuvěřitelně vzrušovalo a cítil jsem, že mám ptáka tvrdého jako kámen.

To znamenalo, že mamku musím připravit.

Pořádně jsem si naslinil ukazováček a pomalu jsem ho zasouval do mamky. Dělal jsem to opravdu jemně, protože jsem se bál, aby se neprobudila. Celou proceduru jsem opakoval asi pětkrát, abych si byl jistý, že je mamka dostatečně připravená na průnik. Potom jsem do ní strčil ještě dva prsty a mamka nijak nereagovala. To mi signalizovalo, když zvládla dva prsty, takže zvládne v sobě mít i moje péro. Nakonec jsem jí ještě párkrát naslinil mezi stydkými pysky a veděl jsem, že je čas, abych provedl průnik.

Kleknul jsem si mezi její široce roztažené nohy a nejdříve jsem chtěl, abych se svoji stydkou kostí dotknul jejích kalhotek, abych si byl jistý, že ho můžu celého do ní zasunout. Celkem mě překvapilo, že i když jsem si myslel, že jsem jí kvalitně roztáhnul, tak stále bylo mezi jejíma kalhotkama a mnou pár centimetrů prostoru. Musel jsem tedy opatrně pohybovat boky a roztahovat jí ještě více až se po asi minutě setkaly naše pánve.

Poté jsem z trenýrek vytáhl svého ptáka, opatrně jí odtáhl kalhotky na stranu a pomalu nasměřoval svůj žalud do její chlupaté pipiny. Problémem však bylo, že jsem do ní dostal jenom žalud, ale nemohl jsem do ní dál proniknout. Nejdříve jsem si říkal, že to takhle stačí a že mi stačí si užívat to, že mám na žaludu její šťávy, ale já chtěl abych přišel o panictví úplně. Říkal jsem si, že mamka není úplně připravená a že jí musím ještě více naslinit. Sedl jsem si před její pipinu a pomalu jsem opakoval celou proceduru, takže jsem jí ještě více naslinil pipinu a pořádně jí vyprstoval. Taky jsem si naslinil svého ptáka a tentokrát jsem si přetáhl předkožku, protože jsem si říkal, že to pomůže při průniku.

Nastal tedy pokus číslo dvě a já si opět klekl mezi mamčiny nohy a nasměřoval ho do ní. Opět mi to moc nešlo do ní proniknout a tak jsem asi po minutě dal ptáka více dolů k jejímu zadečku a pomalu přitlačil. V tom se stalo něco neskutečného a já začal do mamky pomalu pronikat. Byl to opravdu nádherný pocit a cítil jsem jako kdybych pronikal do vlhkého nekonečného tunelu. Cítil jsem jak mi srdce bije v krku a jak se mi z euforie točí hlava.

Kritický moment nastal, když ho měla mamka v sobě asi půlku, tak mě najednou začala silně tisknout stehny. Nevěděl jsem co mám dělat, protože tohle bych vysvětloval opravdu blbě. Měl jsem tedy na vybranou celou akci ukončit, vyndat ho z mamky, utéct do koupelny a počkat až se prospí. Naštěstí jsem zůstal nehybně klečet mezi jejíma nohama a čekal jsem až stisk jejich stehen ustoupí. Po asi třiceti sekundách stisk povolil a já jsem mohl pokračovat v průniku. Nakonec se mi ho povedlo do ní dostat asi 15 centimetrů a mamka přitom hluboce spala.

Byl jsem tehdy v absolutní euforii, a v hlavě se mi začaly honit nejrůznější myšlenky. Na jednu stranu jsem byl hrozně šťastný, že jsem přišel o panictví, ale na stranu druhou jsem měl obavu co z toho si mamka bude pamatovat a jaké dopady to může mít na náš vztah. Taky jsem si říkal jak to budu vnímat později, že jsem přišel o panictví s vlastní mamkou a navíc ne moc košer způsobem, kdy jsem jí v podstatě znásilnil.

Teď jsem to ale nechtěl moc řešit a spíše jsem si užíval pohledu na moji spící mamku jak má v sobě vlastního syna a užíval si krásné pocity její vlhké pipiny, která obepínala mého ptáka a já se nemohl nabažit pohledu mezi její nohy kde jsem viděl její posunuté bílé kalhotky s pavučinkou a vedle nich mého ptáka, který byl hluboko uvnitř.

Po asi 20 minutách, kdy jsem se díval na televizi a užíval si pocit jaké je to být uvnitř ženy jsem si říkal, že bych se chtěl udělat, ale nechtěl jsem zanechat stopy na koberci nebo prostěradle, takže jsem si musel dojít pro ručník. Opatrně jsem ho z mamky začal vyndávat, což mi připadalo, že to trvá celou věčnost a byl to nádherný pocit cítit jak mi stěny její pipiny dělaly dobře. Jak jsem ho vyndal, tak jsem slyšel hlasité mlasknutí, které bylo způsobeno podtlakem. Díval jsem se na svého ptáka a líbilo se mi jak byl celý mokrý od mamčiných šťáv a na žaludu jsem mohl vidět její bílou mrdku, kterou jsem okamžitě ochutnal.

Došel jsem si do skříně pro ručník a dal si ho pod nohy a připravil se na svůj druhý zásun. Tentokrát to šlo o poznání lépe, akorát mamka mě opět ve stejném místě začala tisknout stehny, ale tentokrát to bylo asi na deset vteřin. Asi deset minut jsem si opět užíval toho pocitu mít ho konečně v pipině a poté jsem si začal představovat svoji spolužačku a že to s ní musí být podobné. Začal jsem pomalu přirážet, ale jenom tak, aby se mamka neprobudila. Asi centimetr sem a tam. Po asi minutě jsem cítil, že budu stříkat a pomalu jsem ho začal z mamky vytahovat. Naštěstí jsem to stihnul na poslední chvíli a začal jsem stříkat do připraveného ručníku. Byl to tehdy asi můj nejsilnější orgasmus v životě a já si užíval, že konečně nejsem panic.

Poté jsem vzal ručník a odešel do koupelny. Moje mamka tehdy zůstala na hraně postele se široce roztaženýma nohama. V koupelně jsem se udělal ještě jednou za pomocí mamčiných šťáv. Jediný problém byl, že mamka po těch sedmi pivech byla už celkem prochaná, takže jsem cítil lehký pach na mém péru, což mě ale tehdy hodně vzrušovalo a udělal jsem se podruhé. Potom jsem se osprchoval a znovu jsem se vrátil k mamce.

Kupodivu mamka ležela ve stejné pozici jako když jsem odešel do koupelny a já si jí naposled mohl prohlédnout. Tentokrát byla však její kundička větší než předtím a byl jsem hrozně šťastný, že jsem mohl být jedním z mála vyvolených, kteří do ní mohli proniknout.

Potom jsem mamce dal opatrně nohy k sobě, jemně jsem jí zvednul nohy a přetočil jí tak, aby měla nohy a celé tělo na posteli a přikryl jsem jí peřinou. Díval jsem se potom na televizi a překvapilo mě, že mamka se otočila na bok, otevřela oči a začala mě beze slov hladit po hlavě.

Druhý den ráno jsem byl hrozně nervózní jestli si mamka něco pamatuje nebo ne, ale naštěstí to zahrála do autu, že se mě začala ptát jak jsme přišli domů. Pořád ale přemýšlím nad tím, jestli třeba druhý den něco necítila nebo jestli jenom nepředstírala, že spí a doteď si nedovedu odpovědět na otázku, jestli o tom ví nebo ne. 😉👍

1 thoughts on “Poprvé1️⃣ uvnitřूाीू–>(|) mamči👩 aneb první1️⃣ zkušenosti✨ z mládí👦🇨🇿

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *