- Vyspal jsem se s 👩🏻matkou mojí holky👧😛😮😍🔥🤭

Sousedka Váchová byla parádní ženská👍😁. Bylo jí asi tak dvaatřicet a snad k vůli jejím nádherným kozám jsem se začal kamarádit s její třináctiletou dcerou Hankou. Mně tehdy bylo šestnáct, pro sousedku zřejmě nezajímavý, ale doufal jsem, že Hanka doroste do její kozaté krásy. S Hankou jsme se vodili za ručičky a před lidmi ani to ne, báli jsme se, že by naši nebo její matka mohli nadávat. Bydleli jsme v jednom domě a.často k nim chodili na televizi, my ji tehdy ještě neměli. Váchová byla vdova a chlapa asi potřebovala, protože se najednou začala tak nějak divně po mně dívat…

Já myslel, že je to kvůli Hance, že se něco dozvěděla, a tak jsem se jí začal vyhýbat. Ale jednoho dne, když jsem přišel pro Hanku, aby šla ven, přivítala mne místo ní její matka. „Hanka není doma, jela k tetě, ale pojď dál, chci s tebou mluvit..:“ řekla a než jsem se nadál, byl jsem u nich v bytě.

„Posad` se do obýváku, za chvíli přijdu, mám něco rozdělaného… chceš kolu?“ zaslechl jsem již z kuchyně.

„Ani ne… nebudu vás zdržovat…“ odpověděl jsem. „Nezdržuješ…“ odpověděla a potom jsem už slyšel jenom tekoucí vodu z kohoutku: Rozvalil jsem se na gauči a prohlížel si vybavení bytu. Netrvalo dlouho a objevila se mezi dveřmi.

„Ty chodíš s Hankou, viď …“ udeřila rovnou, ale z jejího hlasu byla znát spíše zvědavost než zloba.

„No, kamarádíme spolu…“ váhavě jsem odpověděl. Tak nějak divně se na mne podívala, potom si přitáhla nizoučkou stoličku přímo přede mne a sedla si na ní.

Znervózněl jsem. , „Promiň, ale chci ti vidět do očí, jestli mi teď nelžeš… musím se tě na něco zeptat…“ řekla a vzápětí si prohrábla rukama bohaté hnědé vlasy a protáhla se. Viděl jsem její napnutou blůzu, bílý krk a polkl jsem rozčilením. „Nechci, aby mi někdo Hanku zbouchnul, jako jsem byla já…“ řekla tiše a zadívala se mi upřeně do obličeje. „Ale paní Váchová…“ snažil jsem se zaodporovat, ale nenechala mne.

„Nic proti tobě nemám, jsi hodnej kluk, možná až moc hodnej. A proto taky nechci, abyste do něčeho vlítli. Hanka je sice už docela pěkná, ale ještě má čas…“ řekla a položila mi dlaň na koleno. To sucho v krku už bylo téměř nesnesitelné., „Už jsi měl nějakou holku… ale myslím tím v posteli?“ zeptala se najednou přímo.

Můj zrudlý obličej jí byl zřejmě odpovědí.

„A chtěl by ses to ode mne naučit? Nejsem sice mladá jako Hanka, ale jestli vám to vydrží, budu mít jistotu, že nic neprovedeš…` mluvila tiše, asi jí to také nebylo moc příjemné, takhle balit kluka o polovičku mladšího.

„Paní Váchová… to by byl snad sen… vždyť já v Hance vlastně vidím vás…“ přerývaně jsem jí odpovídal.

„No, to bych zrovna ráda neslyšela, ale to probereme později…“ tiše řekla. Její ruce mi pomalu začaly klouzat po stehnech vzhůru. „Chceš mne? A chceš si mne svléknout..?“ zašeptala.

Sklonil jsem se k ní a dětsky ji políbil na ústa. Přisála se a já pocítil divný tlak na svých rtech. Vzápětí mi její jazyk pronikl mezi zuby a zakomíhal mi po patře. Myslel jsem, že se zblázním. Cítil jsem jak mi nabíhá ocas. Poznala to také.

„Počkej, nejdřív já tebe, byl bys potom moc rychle hotov.:.“ zašeptala a zatlačila mne zpět na gauč. Její prsty hbitě rozepnuly moje kalhoty a já se trochu nadzvedl, aby je mohla stáhnout dolů. Provedla to rychle a zkušeně a potom jsem již viděl její bohatou hřívu, padající mi do klína. Dala mi letmý polibek na penis a sevřela ho do dlaně. Její ruka jemně stáhla předkožku až ke kořeni a rty začaly něžně líbat můj žalud nabíhající vzrušením. Celé mé tělo se prudce napnulo a já se svým penisem prodral do její pootevřené pusy. Chytil jsem ji za vlasy a snažil se jí ho tam narvat úplně celého. Odtrhla se. „Tak neblázni, takhle ne, musíš být jemný…“ řekla vyčítavě.

„Dej si ruce raději za hlavu a nech mne …“ dodala a já se podvolil. Prohnětla mi rukou nalitý pytel a začala mne druhou dlaní honit dlouhými tahy. Kroutil jsem se při té nepoznané rozkoši, chytal se polštářů za sebou a tlačil se k ní celým břichem. Vzala můj penis do úst a začala mne pusou šoustat.

Netrvalo snad deset vteřin a měla mne. Neudržel jsem se a prudce do její pusy začal stříkat své semeno. Pokradmu se na mne zadívala a potom už jen sála tu hustou tekutinu, plnící její ústa a stékající koutkem na bradu.

Když jsem se konečně vyprázdnil a zklidnil řekla mi: „No vidíš, tohle udělat napoprvé při milování, tak je dítě na cestě… ale to se naučíš… líbilo se ti to?“

„Moc, ale chtěl bych k tobě…“ zatykal jsem. Přešla to. Tak si mne svlékni… alespoň ti to teď trochu pomůže…“ řekla a klekla si proti mně. Chvatně jsem rozepínal její halenku a jak se víc a víc odhalovala její prsa, cítil jsem, že mi penis zase vstává. Podprsenku si nevzala a já vzrušený na nejvyšší mez jsem konečně uvolnil ty dva krásné balóny s tmavými bradavkami.

„Hlad`je a líbej… líbej mne celičkou, ty můj blázínku…“ zašeptala a já se nenechal dlouho pobízet.

Vzal jsem její kozu do dlaní a přisál se k temné bradavce. Objížděl jsem jazykem její krásný a pevný dvorec a cítil, že mne polehounku svléká z košile. Vymanil jsem se od její nalité bradavky a během několika vteřin jsem před ní byl úplně nahý. „Ty jsi ale pěknej kluk…“ vydechla a přitáhla mne zpátky k sobě. Věnoval jsem se dál jejím kozám, které se proti mně vzpínaly a zaslechl její roztoužené vzdychání. Zároveň jsem ucítil, že mi táhne ruku od prsou níž. Pochopil jsem a zajel jí pod lehkou sukni. Byla pod ní nahá a na ruku mi dýchlo horko od jejích pevných stehen. Moje prsty vklouzly pod hustý chomáč. Bylo tam vlhko a já se začal hlavou sunout níž přes břicho a její shrnutou sukni k její kundě.

Roztáhla stehna od sebe a mezi jejími stehny jsem konečně uviděl tu krásnou píču, do které jsem se toužil ponořit.

Její laple už byly vzrušením zčervenalé a pootevřené od sebe a její tmavá jeskyňka lákala k potěšení. Sklonil jsem ústa ke kundě a přejel po ní jazykem. Na jejím horním konci stál poštěváček, vyzývající k cumlání, a tak jsem jej vzal mezi zuby a zatahal za něj.

„Panebože…“ ozvalo se kdesi přede mnou a její ruce mi zajely do vlasů. Přejel jsem jazykem po její úžlabině a potom vklouzl do její jeskyně. Celá se chvěla vzrušením a její rty vydávaly mohutné vzdechy. Třásl jsem se na to, až do ní zabořím čuráka, ale chtěl jsem ji zároveň co nejvíc provokovat. Zajížděl jsem do ní jazykem a kroužil s ním do stran prsty jí mnul poštěváčka a občas ji jemně kousl.

Držela se za kozy a vší silou si je mačkala. Už skoro křičela a já cítil, že už musím do ní, že už ji nevydržím jen dráždit. Padl jsem na její břicho a snažil se ptákem zajet do její svatyně. Vstřícným pohybem pánve mi vyšla vstříc a její kunda se narazila na můj penis. Cítil jsem horko sálající z její jeskyně, která teď svými stěnami sevřela můj naběhlý řemen. Začala přirážet a i já do ní najížděl tak, abych byl co nejhlouběji. Bylo to zběsilé, naše pánevní kosti do sebe narážely až to bolelo, ale nechtěl jsem přestat, chtěl jsem jen do ní, do ní, vystříkat ji, umrdat, zničit.

Ždímal jsem její kozy, líbal a kousal ji do ramene a vzrušoval se jejím slastným křikem. Tím, že mne předem vykouřila, jsem byl dostatečně silný na to, abych tu parádní mrdnu mohl uspokojit.

Už jsem křičel také, snad jsme oba zešíleli rozkoší, připadalo mi to jako věčnost šoustání, jako mrdačka až do smrti. Pojednou jsem ucítil, že už budu, že jí musím kundu vypláchnout spermatem, jestli se ihned nezastavím.

I ona to asi poznala, protože mne objala svými stehny a přitiskla k sobě ještě těsněji, abych snad neunikl.

Vrazil jsem penis znovu do její díry. Jednou, podruhé, potřetí. V čuráku mi začalo cukat a proud semene vyrazil do její pochvy. Pokojem se rozlehl dvojitý výkřik a já pocítil, jak mně stěny její kundy ždímají ocas💦 do úplného vyprázdnění👍. Padl jsem vyčerpáním plnou vahou na její zpocené a chvějící se tělo. Jednou rukou mne tiskla k sobě a druhou ještě promačkávala opatrně můj pytel, aby snad o něco nepřišla.

Za chvilku jsme se oba zklidnili a já se skulil vedle ní. Obrátila se ke mně a její kouzelná koza se mi opřela o prsa. „Tedy, jestli jsi to měl poprvé, tak z tebe udělám parádního hřebečka,“ řekla a smála se mi do tváře. „Myslíš?“ odpověděl jsem tiše a zasnil se. Byl jsem sám se sebou spokojený. „Ale na Hanku tě ještě nepustím… mrzelo by tě to…“ řekla „Jak to?“ nechápal jsem. „Nejdřív tě musím naučit úplně všechno. A kdyby si jí to dělal takhle, asi bys z ní měl nakonec kurvu. Chtěla by to pořád a kdekoliv a ty bys jí nakonec nestačil…“ vysvětlila mi. „A ty?“ trochu neomaleně jsem se zeptal.

„O mne se neboj. Já už mám léta a dovedu se udržet. Zvlášť, když mi ji občas😍😛🙏 proženeš tak jako dneska,“ dodala a zajela mi štíhlými prsty mezi nohy.🦵

Jeden komentář na téma: “Vyspal jsem se s 👩🏻matkou mojí holky👧😛😮😍🔥🤭

  1. Moc krásný příběh. Tak bych byl rád na místě toho kluka. Moc mi to schází se hezky pomilovat, pomazlit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.