- Jak jsem jako praktikant🧑🏻 na táboře🔦⛺ přišel o panictví🙅🏻‍♂️ 🔥👌🇨🇿

O letošních prázdninách jsem byl na vodáckém táboře, vzhledem k věku už jako praktikant. Měli jsme bezva vedoucí, mezi nimi i čerstvou vysokoškolačku Lenku, štíhlou blondýnku s ňadry, které se jí ani do podprsenky nechtěly vejít. Kdykoliv jsem ji viděl v plavkách – a to bylo vzhledem k perfektnímu počasí skoro pořád – nastalo v mém rozkroku pozdvihování a měl jsem co dělat, aby ztuhlý penis nebyl tak moc vidět. Druhý den jsem vypozoroval, že holky z vedení tábora po večerce někam jdou. Šel jsem tedy tajně za nimi a u vody se mi naskytla nevšední podívaná. Všechny se na břehu začaly svlékat, ale plavky žádná z nich neměla a já tak měl možnost pozorovat pět nahých žen, jak osvětlené měsícem vstupují do vody… Co budu vykládat, ocas tvrdý jak ocel, tak jsem ho osvobodil a začal honit. V okamžiku, kdy holky lezly z vody, jsem při pohledu na tu přehlídku koz a kund nádherně vystříknul. Následující den jsem měl možnost mluvit s Lenkou, řekl jsem jí, že jsem včera pozoroval jejich nahaté koupání a navrhnul, jestli by se nechtěla po večerce jít koupat se mnou. Trochu se ošívala, pak ale slíbila, že se ostatním nějak vymluví a my dva se sejdeme na jednom místečku u vody. Nemohl jsem se dočkat večerky a když v táboře vše utichlo, šel jsem na smluvené místo. Po chvilce čekání jsem zahlédl i Lenku, jak pomalu přichází, na sobě bílé triko a džínové kraťasy. Už jsem se nemohl dočkat, až to začne svlékat a bude nahá v mé těsné přítomnosti. Jaké však bylo mé zklamání, když pod trikem měla podprdu a pod kalhotama měla i spodní díl plavek.

Nezbylo mi tedy, než vyvalit, že já si plavky s předpokladem nudistického koupání nevzal a že se tedy nemohu jít s ní koupat. Teprve teď se usmála, řekla jen „no tak dobře“ a už podprsenka i kalhotky byly dole a já tak měl možnost vidět zblízka její kozy se ztvrdlejma bradavkama a kundičku obrostlou proužkem tmavých chloupků. Z takové podívané není divu, že můj ocas se na tu krásu chtěl taky pořádně podívat a tak směrem k jejímu nahému tělu mohutně trčel. Lenka, když to nadělení viděla, se jen s pochopením usmála, přistoupila ke mně, přitiskla své kozy na mou hruď a klín na stojící péro. Začal jsem ji divoce líbat, mé ruce drtily její kozy a prsty prozkoumávaly její kundičku, ona na oplátku hladila můj ztopořený penis. Už jsem se nemohl dočkat mého prvního souložení, pomalu jsem tedy Lenku položil, ta pokrčila a roztáhla nohy a zjevila mi tak svou píču v plné kráse k zasunutí mého ocasu. Neváhal jsem ani okamžik a zajel se svým čurákem hluboko do kundy, přesně tak, jak jsem to viděl párkrát na videu. Začal jsem divoce přirážet, Lenka mi chodila se svou kundičkou naproti, a tak netrvalo dlouho a já cítil, že co nevidět budu stříkat.

Vyndal jsem ho tedy, kleknul si nad Lenku a už z mého penisu stříkaly gejzíry spermatu na její kozy. Teprve teď jsme se šli koupat, smýt nacákané sperma z Lenčina těla i omýt penis k případnému dalšímu šukání. Protože jsme sebou neměli nic na utření, museli jsme čekat, až trochu oschneme. Lenka toho využila k povzbuzování mého povadlého ptáka, trochu ho honila rukou, pak si přede mnou klekla a zasunula stále ještě měkký ocas do pusy. Ten hned na olizování žaludu a následné kouření reagoval, ztvrdnul a byl opět připraven k dalšímu šoustání. Tentokrát mi Lenka nabídla kundičku zezadu, já poklekl za ní a už jsem cpal péro do roztoužené píči. Bylo to něco nepředstavitelně vzrušujícího držet holku za její prdelku a pozorovat ocas, jak zajíždí do kundy. Lenka však vymyslela ještě další polohu, položila mne na záda, na můj trčící klacek se nabodla a já tak byl totálně v její moci. Divokou jízdou na mém péru a podívanou na skvostné kozy jsem znovu explodoval, po předchozí výzvě jsem ale ocas nevyndal a vystříkal tak Lenčinu pochvu. Z její reakce bylo zřejmé, že tentokrát byla i ona v sedmém nebi. Byl to ten nejlepší letní tábor !!!😍😜 Kdo bude chtít nechť mi dole nechá maila a já mu nápíšu o jaký tábor šlo, třeba budete mít štěstí 😛 Nesmí vám být však víc než 30 a míň než 18.😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *