- Objevila🔎 jsem kouzlo🪄 sexu 𓀐𓂸😉😉😉

Do porodu jsem se svým přítelem Jakubem souložila tak 3–4× v týdnu a přiznám se, že orgasmus jsem prožívala tak 2–3× do měsíce. Naučila jsem se je ale předstírat a Jakub byl vcelku spokojen, i když jsem stále odmítala postelové experimenty. Někdy se Jakub dokonce i urazil a třeba i týden po mne soulož nevyžadoval. Občas jsem se i bála, aby si náhodou nenašel nějakou „bokovku“, ale prostě jsem se k tomu nemohla nějak přinutit. Pak jsem otěhotněla a devět měsíců jsem s Jakubem souložila se skřípáním zubů. Hrozila jsem se doby po porodu, kdy prý každá žena ztrácí o sex zájem. U mne to však bylo naopak. Když mi poprvé přinesly sestřičky Kubíčka ke kojení a on vsál do malé pusinky mou velkou bradavku, cítila jsem takový zvláštní pocit. V kundičce mi to nějak divně, ale nádherně vibrovalo a já cítila, že mnou začíná projíždět slast, kterou jsem občas cítila při orgasmu. Při návštěvě jsem Jakubovi řekla, že mám hroznou chuť na mrdání a on skoro zkameněl. Nebyl u mne zvyklý na to, že bych já sama začala o sexu mluvit a ještě k tomu vulgárně ( což on velice uvítal, neboť už dávno se mi svěřil, že ho vulgarita v sexu děsně rajcuje). Byla jsem na pokoji sama a vytáhla z pod košile nalitý prs. Pocumlej si ho řekla jsem a Jakub vsál mou vztyčenou bradavku. Začala jsem hlasitě vzdychat a najednou se dostavil nádherný orgasmus.

Hlasitě jsem sténala a najednou jsem začala Jakubovi hladit tvrdého ptáka přes poklopec. Vyndej ho, vykouřím Tě, zašeptala jsem a už jsem sála tu tlustou nádheru. Za chvíli mi Jakub stříkal obsah svých nadržených koulí do pusiny a snažil se ztlumit svůj křik, který vždy provázel jeho ejakulaci. Poprvé v životě jsem semeno spolykala do poslední kapky . Když jsem dříve občas Jakubovi kouřila čuráka nikdy jsem semeno nepolykala, ale vyplivla jsem ho vždy do připraveného kapesníku. Při každém dalším kojení, jsem prožila orgasmus, někdy když Kubíček dlouho bumbal dokonce i dva. Je to asi dosti zvrhlé, ale bohužel byla to pravda. Šestinedělí jsem nevydržela. Když jsem jednou večer kouřením měla Jakubovi odlehčit jeho koulím, nasedla jsem na koníčka a ujížděla do cílové rovinky jako dostihová klisna.Při tom jsem Jakubovi zasouvala do pusy cecky, stříkala na něho mlíko a řádila jako nadržená fena. Jakub byl šťastný, když jsem byla svolná s prováděním jeho zvrhlých choutek – kolíčky na bradavky, dlouhé lízání kundy, zavádění různých předmětů do ní a když jsem mu sama poprvé nabídla k vymrdání mou kakaovou dírku, byl na vrcholu blaha. Šukali jsme každou volnou chvilku a bylo mi jedno kde to bylo.

V kuchyni na stole, na lince, v koupelně na pračce, zezadu přes vanu, na chodbě na zemi, na botníku – no prostě všude kde jen to bylo možné. Časem začal ale Jakub stávkovat a tvrdil, že už všechny patrony do mne vystřílel. Tentokráte jsem se urazila já. Moje zloba však nikdy netrvala dlouho, protože jsem byla stále nadržená “ jako polární opice“ a spokojila jsem se alespoň s pořádným vylízáním nebo pomuchlováním koz. Jednou pozdě večer přišel Jakub opilý , přivedl si tři kamarády a všichni přišli za mnou do ložnice. Vstávej ty moje mrdalenko a ukaž kamarádům ty svoje mlíkárny ty kundo nadržená. I když už byl Kubíčkovi rok stále jsem ho kojila a měla jsem nalitá prsa, která jsem sotva nasoukala do čtyřkové podprsenky. Jeho chování mne nejdřív vyvedlo z míry, ale pak jsem se rozhodla: Chtěl jsi to ty, řekla jsem v duchu a už jsem tam stála úplně nahá. To čumíte volové co ? To jsou pěkný vemena co ? Na co čekáte, svlíkněte se a pořádně tu mojí čubku vomrdejte ! To už ležím roztažená na posteli, hlavu jednoho z nich mám zabořenou mezi stehny a když ti dva začnou sát mé bradavky, dostává ten co právě rejdí jazykem v mé kundě plnou dávku kundí mízy. Mlaská jako čuně a už se rve do mne dlouhým ocasem, další se mi zasune do pusy a třetí stále saje z mých prsů mateřské mléko. Očima hledám Jakuba, ale nikde ho nevidím. To už se ale dostavil další orgasmus a já přestávám vnímat okolí. Šoustám na koníčka, kouřím postupně všechny ocasy, nechávám si vymrdávat obě díry, mrdáme sendvič, obě dírky si nechávám zkoumat prsty, do kundy se mi dokonce dostává jeden celou svou rukou a já své orgasmy vyřvávám na celý byt. Postupně chlapci odpadají a já mrdám sólo s Honzou, který mne mrdá skoro až do bílého rána.

Když odpadne i on, odcházím do koupelny, abych spláchla ty litry semene, které na mé tělo vystříkali ( většinu jsem ho měla v kundě a nyní mi pomalu vytékalo po stehnách ven). Vedle postele leží Jakub a spokojeně spí. Nakrmím Kubíčka a odcházím do ložnice, kde usínám vedle svých mrdounů. Když se ráno Jakub probudí je trochu vyjevený, ale mrknu na něho a už je též svlečený. Rozjíždíme další mrdací den. Tentokrát už na mně i ve mně řádí všichni společně i s mým Jakubem a já upadám do mírného bezvědomí v mých nádherných orgasmech. Probudí mne pláč našeho Kubíčka. Ležím na posteli už pouze s Jakubem, který tvrdě spí.Běžím nakrmit Kubíčka a vzpomínám na ten nádherný grupáč.
Doufám, že má Jakub takovýchto kamarádů ještě dost a nebude se zdráhat mi je představit.😉👌

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.